021-26231142     info@omidsepehr.ir    

بیمه-آتش-سوزی-صنعتی

منظور از بیمه‌نامه آتش سوزی صنعتی، بیمه‌نامه‌هایی می‌باشد که صرفاً برای کارگاهها، واحدهای صنعتی و تولیدی صادر و آنها را تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی قرار می‌دهد. در این بیمه‌نامه محور اصلی صدور بیمه‌نامه، تکمیل پرسشنامه و بازدید اولیه می‌باشد. بدین معنی که بیمه‌گذار می‌بایست دقیقاً ارزش ساختمان، ماشین آلات، مواد اولیه، کالای ساخته شده، کالای در جریان ساخت، اثاثیه و لوازم ثابت و همچنین کالای امانی را به تفکیک ذکر نماید و درصورتیکه بیمه‌گذار صورت ریز و ارزش تفکیکی موارد بیمه را ارائه ننماید بیمه‌گر بر اساس نظر کارشناس خود نسبت به تعیین ارزش اقلام بیمه شده اقدام خواهد نمود.

fire3

در این نوع بیمه نامه منازل مسکونی تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرند. واحدهای مسکونی را به 2 روش انفرادی و گروهی می توان در بیمه سرمد تحت پوشش قرارداد.
موارد ذیل تحت پوشش بیمه نامه آتش سوزی نمی باشد
مسکوکات ، پول ، اوراق بهادار ، اسناد ، فلزات قیمتی به هر شکل جواهرات و مروارید ، سنگ های قیمتی سوار شده ، هرگونه اسناد و نسخ خطی و همچنین هزینه بازسازی نقشه،جمع آوری مجدد اطلاعات و یاتنظیم دفاتر بازرگانی
خسارت وارد به برنامه ها و نرم افزارهای مورد استفاده در سیستم های کامپیوتری

banner-1-Construction

بیمه‌‌نامه تمام خطر پیمانکاران بیمه‌‌نامه‌ای است که پروژه‌های درحال احداث عمرانی و ساختمانی، که ارزش مصالح آنها از ارزش اقلام مورد نصب در آن بیشتر می‌باشد را از قبیل ساختمان، پل، سد، راه، تونل، فرودگاه، موجشکن، اسکله، خطوط انتقال آب و فاضلاب، مخازن بتنی، پروژه‌های آبیاری زهکشی و .... تحت پوشش قرار می‌دهد.
پوشش این بیمه از زمان شروع عملیات نصب آغاز شده و شامل دوره آزمایش و درصورت تمایل بیمه‌گذار دوره تحویل موقت(دوره نگهداری یا تضمین) نیز خواهد شد.

298_StaticContent_electronics

کلیه تجهیزات و دستگاههائی که ارزش قطعات الکتریکی و الکترونیکی از ارزش قطعات مکانیکی آنها بیشتر باشد مانند تجهیزات رادیو تلویزیونی، مخابراتی، آزمایشگاهی، تحقیقاتی، اندازه‌گیری، نقشه برداری، پزشکی، کامپیوتری و ... تحت پوشش این بیمه قرار می‌گیرند. در واقع این بیمه یک بیمه حوادث برمبنای تمام خطرات است که خسارتهای فیزیکی ناگهانی و غیرقابل پیش بینی را که به موضوع مورد بیمه وارد آید جبران می‌کند.

حمل-و-نقل-1-800x500

چنانچه مبدا و مقصد مورد نظر جهت حمل کالا در داخل کشور واقع شده باشد، محموله مورد نظر تحت پوشش بیمه باربری داخلی قرار میگیرد.

1420715958

این بیمه نامه محموله های وارداتی، صادراتی و ترانزیتی را براساس شرایط استاندارد انستیتوی بیمه گران لندن، کلوز A- B- C و Total Loss تحت پوشش قرار می دهد.
به طور کلی مجموعه شرایط A جامع ترین و شرایط C و Total Loss حداقلی از پوشش ها را شامل میشود.

635805137178976202
مجموعه: طرح نسیم

هر پزشکی در حرفه خود همواره سعی می نماید در درمان بیماران خود، دقت نظر و حساسیت زیادی داشته باشد تا سلامتی او را به وی بازگرداند. اما باز ممکن است اتفاقاتی در چارچوب حرفه پزشکی بوقوع پیوندد که مسئولیت جبران آن بر عهده پزشک باشد. این جبران خسارت در ماده 319 قانون مجازات اسلامی به صراحت بیان شده و بیان می دارد:
«هرگاه طبیبی گرچه حاذق و متخصص باشد، در معالجه‌هائی که شخصاً انجام می دهد یا دستور صادر می‌کند، هر چند با اذن مریض یا ولی او باشد، باعث تلف جان یا نقض عضو، یا خسارت مالی شود، ضامن است.»
لذا اگر پزشک قبل از معالجه، علاوه بر اذن از بیمار یا اولیاء یا سرپرستان یا نمایندگان قانونی آنها، برائت نیز اخذ نمایند، عمل انجام شده ضمان ندارد، البته درصورتیکه دو شرط دیگر یعنی مشروع بودن عمل و رعایت موازین علمی و نظامات دولتی را نیز رعایت کرده باشد.

pic1
مجموعه: طرح نسیم

زندگی در جهان امروز، حوادث و مخاطرات زیادی به همراه دارد که گاه منجر به زیان هایی غیرقابل جبران می گردد. در این میان، معمولاً بیشترین نگرانی انسان مربوط به حوادثی است که بدون اراده و بصورت ناگهانی، پیش می آیند.اگر حادثه را هر واقعه ناگهانی ناشی از یک عامل خارجی که بدون قصد و اراده انسان بروز کرده و منجر به جرح، نقص عضو، ازکارافتادگی و یا فوت او می گردد، تعریف نمائیم، موضوع این بیمه نامه ارائه پوشش بیمه حوادث انفرادی است.
با این تعریف، بیمه حوادث قراردادی است که در آن شرکت بیمه سرمد متعهد می گردد در مقابل دریافت مبلغ حق بیمه،غرامت فوت و صدمات بدنی بیمه گذار/بیمه شده ناشی از وقوع حوادث مشمول بیمه نامه را تأمین نماید.
بنا بر این تعریف، قابل توجه است که:
• حتی اگر بروز حادثه منجر به حادثه غیرقابل جبرانی مثل فوت بیمه گذار/بیمه شده گردد، لیکن عواقب مادی حادثه برای بازماندگان در قالب این بیمه نامه قابل پیش بینی و جبران خواهد داد. در این حالت، پرداخت یکجای سرمایه بصورت غرامت فوت از سوی شرکت بیمه سرمد به بازماندگان بیمه شده، می تواند قسمتی از لطمات مالی ناشی از حادثه را جبران نماید .
• بیماری ها در بیمه حوادث، تحت پوشش قرار نخواهند گرفت.

House-and-Hands-2
مجموعه: طرح نسیم

با خرید این محصول بیمه ای، منزل مسکونی شما تحت پوشش خسارت مستقیم ناشی از خطرات آتش سوزی، انفجار، صاعقه، زلزله، سرقت با شکست حرز و مسئولیت بیمه گذار در قبال خسارات مالی ناشی از آتش سوزی (وارد به همسایگان و اشخاص ثالث)، قرار خواهد گرفت.

fire1
مجموعه: طرح نسیم

با خرید این محصول بیمه ای، ساختمان، تاسیسات و اثاثیه موجود در منزل مسکونی شما، تحت پوشش خسارت مستقیم ناشی از خطرات آتش سوزی، صاعقه، انفجار، سیل، ضایعات ناشی از بارش برف و باران و هزینه اسکان موقت قرار خواهد گرفت.

صنعت

وجود رقابت شدید در عرصه تولید کالا وتنوع محصولات کارخانجات تولیدی موجب گردیده است تا خریدار هر محصول با دقت نظر، اقدام به تهیه کالای مورد نیاز خود بنماید. در واقع در ازای پولی که می‌پردازد، حق دارد یک کالای باکیفیت و مطلوب را تهیه نماید. تولیدکنندگان کالا نیز در این بازار رقابتی نمی‌خواهند با تولید کالای بی‌کیفیت، ضمن آنکه مشتری خود را از دست می‌دهند، موجب آسیب حرفه‌ای به کسب و کار و محصول تولیدی خود گردند. بنابراین همواره سعی بر این دارند که از تمام امکانات برای ارتقاء کیفیت محصول خود، بهره جویند. اما با این حال با تمام دقت نظری که بکار گرفته می‌شود، ممکن است محصول تولیدی موجب زیان مالی و جانی به خریداران گردد و آنها با تنظیم شکایت از تولیدکننده، خواهان جبران خسارات وارده باشند. در واقع حتی با آنکه تولیدکنندگان تمام استانداردها را بدقت رعایت می‌کنند، اما باز هم امکان قصور وجود دارد. لذا بیمه مسئولیت مدنی تولیدکنندگان کالا و محصول در قبال استفاده کنندگان، ضریب اطمینان عملکرد تولیدکننده و مصرف کننده را افزایش می‌دهد. همچنین امروزه خرید بیمه‌نامه فوق توسط تولیدکنندگان وارائه آن به مشتری در زمان فروش کالا، خود یک تاکتیک بازاریابی و مشتری مداری نیز محسوب می‌شود.

1466866563-new5-480x300

تداول ترین و شناخته شده ترین این موارد ریزش ساختمان های مجاور حین گود برداری و اجرای یک پروژه ساختمانی که خسارت های مالی و جانی را به اشخاص ثالث وارد می سازد. از انواع این بیمه نامه ها می توان به شرح ذیل استفاده نمود:

بیمه مسئولیت مدنی ناشی از اجرای عملیات ساختمانی.
بیمه مسئولیت مدنی ناشی از آتش سوزی.
بیمه مسئولیت مدنی جامع شهری (ویژه شهرداری ها و دهیاری ها).
بیمه مسئولیت مدنی دارندگان ماشین آلات راهسازی، کشاورزی و .... در قبال اشخاص ثالث.
بیمه مسئولیت مدنی شرکت های نصب و نگهداری تابلوهای تبلیغاتی.
بیمه مسئولیت مدنی مدیر (هیئت مدیره) ساختمان ها.

خانه
خدمات بیمه ای
تلگرام
تماس با ما