021-26231142     info@omidsepehr.ir    

صنعت

وجود رقابت شدید در عرصه تولید کالا وتنوع محصولات کارخانجات تولیدی موجب گردیده است تا خریدار هر محصول با دقت نظر، اقدام به تهیه کالای مورد نیاز خود بنماید. در واقع در ازای پولی که می‌پردازد، حق دارد یک کالای باکیفیت و مطلوب را تهیه نماید. تولیدکنندگان کالا نیز در این بازار رقابتی نمی‌خواهند با تولید کالای بی‌کیفیت، ضمن آنکه مشتری خود را از دست می‌دهند، موجب آسیب حرفه‌ای به کسب و کار و محصول تولیدی خود گردند. بنابراین همواره سعی بر این دارند که از تمام امکانات برای ارتقاء کیفیت محصول خود، بهره جویند. اما با این حال با تمام دقت نظری که بکار گرفته می‌شود، ممکن است محصول تولیدی موجب زیان مالی و جانی به خریداران گردد و آنها با تنظیم شکایت از تولیدکننده، خواهان جبران خسارات وارده باشند. در واقع حتی با آنکه تولیدکنندگان تمام استانداردها را بدقت رعایت می‌کنند، اما باز هم امکان قصور وجود دارد. لذا بیمه مسئولیت مدنی تولیدکنندگان کالا و محصول در قبال استفاده کنندگان، ضریب اطمینان عملکرد تولیدکننده و مصرف کننده را افزایش می‌دهد. همچنین امروزه خرید بیمه‌نامه فوق توسط تولیدکنندگان وارائه آن به مشتری در زمان فروش کالا، خود یک تاکتیک بازاریابی و مشتری مداری نیز محسوب می‌شود.

1466866563-new5-480x300

تداول ترین و شناخته شده ترین این موارد ریزش ساختمان های مجاور حین گود برداری و اجرای یک پروژه ساختمانی که خسارت های مالی و جانی را به اشخاص ثالث وارد می سازد. از انواع این بیمه نامه ها می توان به شرح ذیل استفاده نمود:

بیمه مسئولیت مدنی ناشی از اجرای عملیات ساختمانی.
بیمه مسئولیت مدنی ناشی از آتش سوزی.
بیمه مسئولیت مدنی جامع شهری (ویژه شهرداری ها و دهیاری ها).
بیمه مسئولیت مدنی دارندگان ماشین آلات راهسازی، کشاورزی و .... در قبال اشخاص ثالث.
بیمه مسئولیت مدنی شرکت های نصب و نگهداری تابلوهای تبلیغاتی.
بیمه مسئولیت مدنی مدیر (هیئت مدیره) ساختمان ها.

2668-8319-1388-8-23-15-15-31-7B01

هرپزشکی در حرفه خود همواره سعی می‌نماید در درمان بیماران خود، دقت نظر و حساسیت زیادی داشته باشد تا سلامتی را به وی بازگرداند. اما ممکن است اتفاقاتی در چارچوب حرفه پزشکی بوقوع پیوندد که مسئولیت جبران آن بر عهده پزشک باشد. این جبران خسارت در ماده319 قانون مدنی به صراحت بیان شده و اشعار می‌دارد: «هرگاه طبیبی گرچه حاذق و متخصص باشد در معالجه‌هائی که شخصاً انجام می‌دهد یا دستور صادر می‌کند هر چند با اذن مریض یا ولی او باشد باعث تلف جان یا نقض عضو، یا خسارت مالی شود ضامن است.) بنابراین مشاهده می‌گردد لازمه و پشتوانه یک طبابت مطمئن، علاوه بر دارا بودن تخصص و تعهد کاری، نیازمند پشتوانه اطمینان بخشی به نام بیمه مسئولیت حرفه‌ای پزشکان می‌باشد.» 

Investor-Presentation-PSI-Building-and-Construction_480p-preview

این بیمه نامه کلیه پرسنل تحت امر کارفرما و یا پیمانکار را در قبال خسارات بدنی شامل غرامات فوت، نقص عضو و هزینه پزشکی، در صورت وقوع حوادث در محیط کارگاه، بدون در نظر گرفتن فعالیت و بر اساس متراژ ساختمان و پیشرفت فیزیکی پروژه، تحت پوشش قرار می‌دهد.

خانه
خدمات بیمه ای
تلگرام
تماس با ما